Ароматизатор «Горілка хлібна» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Якщо ви займаєтесь самогоноварінням, а запах кінцевого продукту, який ви отримуєте, вас не задовольняє,  прекрасним рішенням стане ароматизатор «Горілка хлібна» на 100 літрів. Ви хочете отримати звичайну горілку, без особливих ароматів і смаків, цей ароматизатор буде оптимальним. Це ж стосується не лише самогону, а й горілки, зробленої на основі спирту. Щоб отримати звичайну горілку, таку по типу «Пшенична» або «Житня», саме ароматизатор «Горілка хлібна» на 100 літрів стане ідеальним рішенням.

Ароматизатор «Горілка хлібна» на 100 літрів - флакон об’ємом 75 мл(±6%). І розрахований на 100 літрів сировини відповідно. Все що потрібно зробити – додати ароматизатор, і дати настоятись 3-5 діб. Він не дає ніякого забарвлення готовому напою, лише запах і присмак. Ароматизатор хлібна горілка

Обов’язково треба звернути увагу на те, що  ароматизатор «Горілка хлібна» на 100 літрів можна додавати в сировину не більше 60°! Тобто в спирт не можна додавати!

Якщо 100 літрів – це забагато, можна використати частину ароматизатору. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів. Також можна взяти менше фасування – смаковий концентрат «Горілка хлібна» на 10 літрів.

Придбати ароматизатор «Горілка хлібна» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Боніфікатор»

- Ароматизатор «Горілка чорносмородинова»

- Ароматизатор «Вишня»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.