Ароматизатор «Горілка медова» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Багато чоловіків і жінок є шанувальниками класичної горілки. Як відомо здавна горілку настоювали на хлібі, або меді, саме тому, купуючи магазинну горілку, часто здається що чогось не вистачає.

Здавна відома "Медовуха" – це і є та сама горілка настояна на меді. Вона має характерний аромат і солодкий присмак. І обов’язково медовий післясмак.  Для того, щоб повторити смак класичного, медового, алкогольного напою, не потрібно місяцями чекати поки напій настоїсься. Адже ми пропонуємо придбати ароматизатор "Горілка медова" на 100 літрів і зробити медовуху лише за декілька днів.

Тож, беремо ароматизатор «Горілка медова» на 100 літрів і змішуємо його з горілкою або самогоном потрібної вам міцності, і чекаємо на відведений термін. Ароматизатор медова горілка

Ароматизатор «Горілка медова» на 100 літрів – флакон об’ємом –75г (±6%), розрахований на приготування 100 літрів медовухи. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Таким чином ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Також можна розглянути смаковий концентрат «Горілка медова» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки меншого об’єму фасування.

Ароматизатор «Горілка медова» на 100 літрів виробляється
 у Словенії вже досить довго, і зарекомендував себе як якісний продукт. 

Придбати ароматизатор «Горілка медова» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Горілка хлібна»

- Ароматизатор «Боніфікатор»

- Ароматизатор «Диня»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.