Смаковий концентрат «Горілка перцева» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

До Вашої уваги смаковий концентрат «Горілка перцева» на 10 літрів. Цей, так би мовити, вид горілки розпочинає свою історію ще далеких часів. Спочатку перець додавали в горілку і використовували таку настоянку виключно з лікувальною метою. Наприклад, для обробки пошкоджених або обморожених ділянок шкіри або для лікування радикуліту.

Перцівка має характерний гострий смак, і цікавий післясмак. Завдяки цьому такий вид горілки завоював популярність. Для того, щоб самогон або горілка придбав цей характерний присмак, туди потрібно додати гострий перець і настоювати довгий час, до 50 днів. Щоб процес отримання перцівки став швидшим і зручнішим, є смаковий концентрат «Горілка перцева» на 10 літрів. Якщо вам потрібно швидко зробити перцеву горілку, тоді смаковий концентрат «Горілка перцева» на 10 літрів - це саме те, що потрібно! Ароматизатор горілка перцева

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Ваш напій готовий!

Смаковий концентрат «Горілка перцева» на 10 літрів – флакон об’ємом –10 мл(±2%), розрахований на приготування 10 літрів горілки. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр.

Якщо вам потрібно зробити більший об’єм - можна розглянути ароматизатор «Горілка перцева» на 100 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки більшого об’єму фасування.

Готовий напій вважають за краще вживати кімнатну температуру. На відміну від звичайної горілки, яку прийнято пити в охолодженому вигляді. Це потрібно для того, щоб, повною мірою насолодитися тим самим смаком, який залишає перцівка. З цієї ж причини перцівку не запивають, воліючи закушувати.

Придбати смаковий концентрат «Горілка перцева» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат "Горілка медова"

- Смаковий концентрат «Горілка Журавлинова»

- Смаковий концентрат «Груша»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.