Ароматизатор «Горілка перцева» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

До Вашої уваги ароматизатор «Горілка перцева» на 100 літрів. Такий вид горілки розпочинає свою історію ще далеких часів. Спочатку перець додавали в горілку і використовували таку настоянку виключно з лікувальною метою. Наприклад, для обробки пошкоджених або обморожених ділянок шкіри або для лікування радикуліту.

Перцівка має характерний гострий смак, і цікавий післясмак. Завдяки чому вид горілки завоював популярність. Для того, щоб самогон або горілка придбав цей характерний присмак, туди потрібно додати гострий перець і настоювати довгий час, до 50 днів. Щоб процес отримання перцівки став швидшим і зручнішим, є ароматизатор «Горілка перцева» на 100 літрів. Якщо вам потрібно швидко зробити перцеву горілку, тоді ароматизатор «Горілка перцева» на 100 літрів - це саме те, що потрібно! Ароматизатор перцоввка

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону із сировиною і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Все! Ваш напій готовий!

Ароматизатор «Горілка перцева» на 100 літрів – флакон об’ємом –75 г(±6%), розрахований на приготування 100 літрів горілки. Якщо потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатора в пропорції. Або зробити таким чином – в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів.

Або можна розглянути смаковий концентрат «Горілка перцева» на 10 літрів. Це такий самий ароматизатор тільки більшого об’єму фасування.

Готовий напій вважають за краще вживати кімнатну температуру. На відміну від звичайної горілки, яку прийнято пити в охолодженому вигляді. Це потрібно для того, щоб, повною мірою насолодитися тим самим смаком, який залишає перцівка. З цієї ж причини перцівку не запивають, воліючи закушувати.

Придбати ароматизатор «Горілка перцева» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів:

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Боніфікатор»

- Ароматизатор «Горілка медова»

- Ароматизатор «Горілка хлібна»

- Ароматизатор «Груша»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.