Червоний барвник понсо 4r

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Дивлятись на широкий вибыр товарів і продуктів харчування на полицях магазинів, виробники намагаються звернути увагу покупців за рахунок привабливості продукту. А незамінними помічниками у цьому питанні є харчові барвники та ароматизатори. З їх допомогою можна легко досягти необхідного кольору та смаку продукту. червоний барвник понсо 4r

Велику популярність серед виробників завоював харчовий червоний барвник понсо 4r. Як правило, він зустрічається в консистенції порошку і має насичений темно-червоний колір. Достатньо невелика кількість даного барвника змішати з водою для подальшого фарбування того чи іншого продукту.

Варто також відзначити, що червоний барвник понсо 4r має високу стійкість перед термообробкою, заморожуванням, пастеризації і впливом сонячних променів. Такі властивості суттєво розширюють сферу застосування даної добавки. До того ж він легко з'єднується з іншими барвниками, що дає можливість отримувати додаткові відтінки червоного.

Що стосується продуктів харчування, то харчовий червоний барвник понсо 4r можна зустріти в таких продуктах, як соус, томатна паста, компоненти для десертів – пудинги та крему, готові кондитерські вироби – торти, тістечка та цукерки, молочні продукти – морозиво, йогурти та сири, пекарні вироби, консервовані ягоди, а також його часто використовують для фарбування ковбасних виробів та морепродуктів.

Але, крім харчової промисловості, червоний барвник понсо 4r дуже популярний компонент серед виробників косметичних засобів і гігієни. Його додають у шампуні, мило, гелі для душу, а також декоративні косметичні засоби. У текстильній промисловості його використовують для колоризації натуральних тканин. І це далеко не повний список продуктів та товарів, у виробництві яких використовується цей барвник.

Застосовувати червоний барвник понсо 4r можна з такими ароматизаторами:

- Ароматизатор «Горілка Журавлинова»

- Ароматизатор «Вишня»

- Ароматизатор «Малина»

- Ароматизатор «Гранат», та іншими.

Придбати червоний барвник понсо 4r можна зателефонувавши за номерами телефонів:

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.