Ароматизатор «Малина» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Звичайна малинова горілка може бути чудовим напоєм для будь-якої вечірки або особливого моменту. Але якщо ви хочете підняти свій досвід споживання малинової горілки на новий рівень, ми маємо для вас ідеальний додаток ароматизатор «Малина» на 100 літрів

Ароматизатор «Малина» на 100 літрів - це концентрована рідина, яка додає неповторний смак та аромат малини до вашої горілки. Він виготовляється з натуральних інгредієнтів, що забезпечує природний та свіжий смак без штучних добавок. Цей ароматизатор має дуже інтенсивний смак малини, що дозволяє вам насолоджуватися неповторним смаком кожного ковтка. Ароматизатор Малина

Одна з головних переваг ароматизатора малина полягає в його універсальності. Ви можете використовувати його не тільки для приготування малинової горілки, але й для створення різноманітних коктейлів, десертів, а також як додаток до кави або чаю. Це дозволяє вам експериментувати зі смаками і створювати унікальні напої, які задовольнять навіть найвибагливіші смаки.

Ароматизатор «Малина» на 100 літрів – смакоароматична добавка, яка надає вашому напою смак і аромат, при цьому не змінюючи його забарвлення. Для приготування готового напою, потрібно додати ароматизатор «Малина» на 100 літрів у горілку або самогон і дати настоятися 3-5 діб, і все. Напій готовий!

Ароматизатор «Малина» на 100 літрів – флакон об’ємом –75 мл(±6%), розрахований на приготування 100 літрів напою. Якщо такий об’єм є занадто великим для вас, можна законсервувати есенцію. Для цього в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів. Або ж можна використати смаковий концентрат «Малина» на 10 літрів, це такий самий ароматизатор, тільки меншого фасування.

Придбати ароматизатор «Малина» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Вишня»

- Ароматизатор «Лайм»

- Ароматизатор «Диня»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.