Смаковий концентрат «Малина» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Звичайна малинова горілка може бути чудовим напоєм для будь-якої вечірки або особливого моменту. Але якщо ви хочете підняти свій досвід споживання малинової горілки на новий рівень, ми маємо для вас ідеальний додаток смаковий концентрат «Малина» на 10 літрів

Смаковий концентрат «Малина» на 10 літрів - це концентрована рідина, яка додає неповторний смак та аромат малини до вашої горілки. Він виготовляється з натуральних інгредієнтів, що забезпечує природний та свіжий смак без штучних добавок. Цей ароматизатор має дуже інтенсивний смак малини, що дозволяє вам насолоджуватися неповторним смаком кожного ковтка. Смаковий концентрат малина

Одна з головних переваг ароматизатора малина полягає в його універсальності. Ви можете використовувати його не тільки для приготування малинової горілки, але й для створення різноманітних коктейлів, десертів, а також як додаток до кави або чаю. Це дозволяє вам експериментувати зі смаками і створювати унікальні напої, які задовольнять навіть найвибагливіші смаки.

Смаковий концентрат «Малина» на 10 літрів – флакон об’ємом 10 мл(±2%). Вона надає аромату полуниці, і солодкий присмак. Розрахований на 10 літрів сировини відповідно. У випадку, якщо вам потрібно зробити меншу кількість, можна використати частину ароматизатору в пропорції.

Для отримання готового напою потрібно змішати вміст флакону і дати настоятись мінімум 3-5 днів, та краще до двох тижнів. Малинова горілка\настоянка готова!

Коли потрібно зробити більшу кількість полуничного напою, можна розглянути ароматизатор «Малина» на 100 літрів.

Придбати смаковий концентрат «Малина» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Лимон»

- Смаковий концентрат «Вишня»

- Смаковий концентрат «Манго»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.