Смаковий концентрат «Манго» на 10 літрів

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

Для того щоб приготувати унікальний алкогольний напій, в домашніх умовах, і надати йому солодкий смак і аромат, чудовим рішенням стане смаковий концентрат «Манго» на 10 літрів. Горілка зі смаком манго буде родзинкою будь-якого застілля.

Смаковий концентрат «Манго» на 10 літрів – смакоароматична добавка, яка надає вашому напою смак і аромат, при цьому не змінюючи його забарвлення. Для приготування готового напою, потрібно додати смаковий концентрат «Манго» на 10 літрів у горілку або самогон і дати настоятися 3-5 діб, і все. Напій готовий! смаковий концентрат манго

Смаковий концентрат «Манго» на 10 літрів – флакон об’ємом –10 мл(±2%), розрахований на приготування 10 літрів напою. Якщо такий об’єм є занадто великим для вас, можна законсервувати есенцію. Для цього в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 1 літр. Для більшого об’єму можна взяти ароматизатор «Манго» на 100 літрів.

Придбати смаковий концентрат «Манго» на 10 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Смаковий концентрат «Грейпфрут»

- Смаковий концентрат «Горілка ванільна»

- Смаковий концентрат «Вишня»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення!