Дубові тріски (сильний випал)

Ціна: 60.00 грн.

Замовити

Здавна склалася традиція приготування багатьох спиртних напоїв шляхом настоювання в дубових бочках. Така технологія приготування надає алкоголю неповторного аромату і забарвлює його. Саме дубова бочка здатна надати спиртному напою оригінального смаку. Але цей метод вимагає правильного розташування та вологості. До того ж весь процес займає досить багато часу.

На сьогоднішній день ми маємо чудову альтернативу дубовим бочкам – це тріски дубові. На відміну від бочок дубові тріски (чіпси) значно скорочують процес настоювання, який займає від 1 до 8 тижнів. Час витримки можна контролювати самостійно, залежно від бажаного результату. Таким чином, можна регулювати насиченість кольору та аромату напою. Дубові тріски сильний випал

Дубові тріски виробляють із нижньої частини стовбура дуба. Як правило, використовують дубову деревину не молодше 90-100 років. І після складного процесу обробки отримують ароматні дубові чіпси, які використовують для приготування вина, коньяку, рому, віскі або бренді.

Виробники ділять дубові чіпси на три види:

- легкий випал (ніжний ванільний аромат та відтінок)

- середній випал (карамельний смак та відтінок)

- сильний випал (насичений шоколадний смак та відтінок)

У цьому випадку у нас представлені дубові чіпси середнього випалу, розфасовкою 50 г, розраховані на 10 л готового напою.

Доступність такого продукту, як тріски дубові, дають можливість легко приготувати в домашніх умовах смачні спиртні напої з характерним ароматом деревини. Дубові тріски – це ідеальна альтернатива дубовим діжкам, яка економить ваш час та гроші.

Використання дубових чіпсів не має стандартного дозування. У кожному рецепті вказано індивідуальну дозу, необхідну для приготування того чи іншого напою. Але, в будь-якому випадку, ви можете самостійно збільшувати або зменшувати дозу, залежно від ваших уподобань.

Придбати дубові чіпси середній випал можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші товари:

- Смаковий концентрат «Яблуко»

- Ароматизатор «Боніфікатор»

- Смаковий концентрат «Коньяк мигдальний»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.