Харчовий барвник зелений («Зелене яблуко»)

Ціна: 50.00 грн.

Замовити

В даний час смакові добавки та ароматизатори використовуються практично у всіх продуктах харчування. Особливо це актуально на виробничих підприємствах. За допомогою натуральних барвників можна легко та швидко надати продукту гарного та насиченого кольору. Найчастіше натуральні барвники застосовують для фарбування кондитерських виробів, а також алкогольних та безалкогольних напоїв.

Харчовий барвник зелений («Зелене яблуко») – це натуральний порошок коричневого кольору, який при контакті з водою набуває насиченого зеленого кольору. Як правило, виготовляють його із листя рослин. Цей барвник водорозчинний. Перед застосуванням його потрібно розбавити водою. Харчовий барвник зелений («Зелене яблуко»)

Широке застосування даного продукту обумовлено тим, що харчовий барвник зелений («Зелене яблуко») має низку переваг, серед яких відсутність запаху, стійкість кольору навіть під час термообробки, можливість комбінувати з харчовими барвниками інших кольорів,що не впливають на термін придатності продуктів. Все це дає можливість кулінарам та кондитерам безперешкодно використовувати цей продукт для створення своїх шедеврів.

Оскільки харчовий барвник зелений («Зелене яблуко») виготовляється з натуральних компонентів, тож він нешкідливий. Для запобігання харчовому отруєнню, слід суворо дотримуватись інструкції щодо застосування. Оскільки підвищена доза барвника може негативно вплинути на стан вашого здоров'я.

Використання харчової добавки барвник зелений («Зелене яблуко») дає можливість надати кінцевому продукту привабливого вигляду і підвищити споживчі показники.

Застосовувати барвник зелений («Зелене яблуко») можна з такими ароматизаторами:

- Ароматизатор «Абсент»

- Ароматизатор «Яблуко»

Ароматизатор «Мохіто» та іншими.

Придбати барвник зелений («Зелене яблуко») можна зателефонувавши за номерами телефонів:

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.