Ароматизатор «Персик» на 100 літрів

Ціна: 380.00 грн.

Замовити

Горілка персикова – це чудовий напій, який погодяться скуштувати як жінки, так і чоловіки. Якщо Ви ніколи не куштували горілку із соковитим персиком – то дуже Вам радимо спробувати.

Для того щоб виготовити унікальний напій та додати йому свою, авторську родзинку, ми пропонуємо Вам придбати ароматизатор «Персик» на 100 літрів. Ароматизатор «Персик»

Ароматизатор «Персик» на 100 літрів – смакоароматична добавка, яка надає вашому напою смак і аромат, при цьому не надаючи кольору. Для приготування готового напою, потрібно додати ароматизатор «Персик» на 100 літрів у горілку або самогон і дати настоятися 3-5 діб, і все. Напій готовий!

Ароматизатор «Персик» на 100 літрів – флакон об’ємом –75 мл(±6%), розрахований на приготування 100 літрів напою. Якщо такий об’єм є занадто великим для вас, можна законсервувати есенцію. Для цього в 1 літр сировини (не більше 60 °) влити вміст флакону і перемішати. Так ви отримаєте концентрат, у якого буде необмежений термін придатності і його легко буде ділити за допомогою мірного стакану з розрахунку 100мл на 10 літрів. Або ж можна використати смаковий концентрат «Персик» на 10 літрів, це такий самий ароматизатор, тільки меншого фасування.

Придбати ароматизатор «Персик» на 100 літрів можна зателефонувавши за номерами телефонів

Київстар

098-108-97-79

Лайф

093-438-97-79

або оформити замовлення на сайті.

Також пропонуємо інші види ароматизаторів:

- Ароматизатор «Суниця»

- Ароматизатор «Манго»

- Ароматизатор «Абрикос»

*Дизайн упаковки може відрізнятись від зображення.